MENU

Sposób wyciągnąć zepsute słuchawki Gniazdo audio - Usunąć gniazdo słuchawkowe z telefonu
 
16.05.2020

Zobacz, jak usunąć zablokowaną wtyczkę słuchawek z telefonu iPhone, iPada, Droida, Smarthphone, laptopa, komputera, odtwarzacza MP3 i innego urządzenia.

Jak łatwo wyciągnąć zepsute słuchawki 3,5 mm Gniazdo audio / wtyczka zablokowana Gniazdo wewnętrzne - Lifehack. Jak mogę uzyskać coś z gniazda słuchawkowego?

Zalecamy obejrzenie wideo:

Jak zrobić obcinacz do butelek z plastikowych butelek: https://youtu.be/FBmwK-DcC4U

Gąbka do naczyń wykonanych z plastikowej butelki | Płuczki plastikowe: https://youtu.be/ysK179VeBQk

Dachówki wykonane z plastikowych butelek i toreb plastikowych: https://youtu.be/Nds1_qbVZvs

Zeszłego lata autor: Ikson: http://www.soundcloud.com/ikson

Muzyka promowana przez Audio Library https://youtu.be/n2oTA5JSk80

–––––––––––––––––––––––––––––––

Informacje o utworze:

Tytuł: Zeszłego lata autor: Ikson

Gatunek i nastrój: Dance & Electronic + Bright

Wtyczka słuchawek jest zepsuta, a wtyczka utknęła w gnieździe telefonicznym. Wtyczka telewizora się zepsuła. Jak wyjąć wtyczkę z gniazda komputerowego. Jak wyjąć wtyczkę ze słuchawek z telefonu. Wepchnąłem wtyczkę do gniazda telefonicznego. Jak usunąć zablokowaną wtyczkę słuchawek. Jak wyjąć wtyczkę z gniazda laptopa. Co zrobić, jeśli słuchawki są uszkodzone w telefonie.
Podłącz wtyczkę 3.5 i pozostań w gnieździe - jakie to łatwe! Zobacz 3.5 jack i skorzystaj z opcji - Как легко достать! Cara Mudah Ekstrak Słuchawki 3,5 mm Rusak Audio Jack / Plug Plug macet di dalam soket. Jak. Jak usunąć uszkodzony wtyczkę słuchawek audio z urządzenia. Końcówka gniazda słuchawkowego. DIY i rękodzieło.

Jak w prosty sposób wyciągnąć zepsute słuchawki 3,5 mm Gniazdo audio / wtyczka zablokowane Gniazdo wewnętrzne - Lifehack

Wtyczka 3,5 mm od słuchawek pękła i pozostała w gnieździe gniazda audio: https://vmire.city/video/_JqmATmluNs

Wyświetlenia: 110 | Przejścia: 0 | Autor: TVOne online TV | Ocena: 4.0/1 | Tagi: jak wyjąć wtyczkę z gniazda TV, wtyczka słuchawek jest zepsuta w gn, co zrobić, jak wyjąć wtyczkę z gniazda kompute, Jak łatwo wyciągnąć zepsutą wtyczkę, 5 mm jak usunąć zakleszczoną wtyczk, jeśli wtyczka słuchawek utknęła w g, jak u
Całkowita liczba komentarzy: 0
Imię *:
Email *:
Kod *:


NOWE WIDEO:


TOP WIDEO: