MENU

Sprytny DOM Dwie Stodoły! Mają WYSOKI salon i 3 sypialnie! Ile kosztowała budowa EKO domu 120 m2
 
17.08.2021

Ceny materiałów budowlanych w 2021 roku to kluczowa sprawa dla wszystkich, którzy budują swój dom marzeń.

Zobaczymy, dlaczego mają @ pokazać, aby pokazać, jakie są prawdziwe koszty budowy małego domu, część na reprezentację NOWOCZE STODOŁY dla rodziny, w podwójnej wersji! Mój gość, architekt Roman Lis z pracownią Disin pokazuje nowy, sprytny projekt domu z wysokim salonem, 3 sypialniami, 2 łazienkami oraz ukrytym zapleczem technicznym. Zdradza rozwiązania na to, jaka na budowę domu jednorodzinnego.

Koszt budowy tego domu do stanu deweloperskiego banku 450 tys. zł. Szczegółowy wykaz udostępniony przez inwestora na blogu: https://bliskopoznania.pl/2021/08/11/...

Gość odcinka: architekt Roman Lis, https://www.disinn.pl
email: architekci@disinn.pl

---------------- Zestawienie budowy domu: ---------------
Oferty zawierają koszty materiałów i roboty, które dają korzyści z ubezpieczeń poniesionych przez inwestora podczas budowania udziałów w 2020 r.

21 000 zł – Całościowy koszt projektu indywidualnego
3 500 zł – Kierownik budowy oraz koszty koszty
9 000 zł – Przygotowanie zespołów do budowy
44 000 zł – Budowa fundamentów do stanu ZERO,
58 000 zł – Budowa ścian domu razem z kominem, osadzenie nadproży,
29 000 zł – Okna i drzwi
86 000 zł – Budowa dachu, konstrukcja, dachówka, rynny,
17 000 zł -Tynki wewnętrzne
8 000 zł – Posadzka anhydrytowa oraz cementowa
105 000 zł – Instalacje: elektryka, rekuperacja i klimatyzacja, ogrzewanie i pompa ciepła, monitorowanie alarmu
38 000 zł – Ocieplenie ścianki, tynki zewnętrzne
10 500 zł – Ocieplenie stropów, celuloza + wełna
32 000 zł – Sufity podwieszane
-------------------------------------------------- -----------------------------------------

Oglądając film, dowiesz się, jak zyskać miejsce na ogród na niedużej działce, oraz jak optycznie powiększyć wnętrze domu. Inwestorom zależało na tym, aby ich dom był przyjazny dla zdrowia i tani w sieci. Sprawdźamy, ile kosztuje ogrzewanie eko domu z poddaszem ocieplonym ceną, oraz wyposażonym w powietrzną pompę ciepła i rekuperację!

W nowym miejscu udało się stworzyć. Sprytny dom parterowy ma ponad 100 m2 i składa się z dwóch prostych brył. Część nocna została połączona z jasną strefą łączną część łącziem, który pełni funkcję funkcji wiatrołapu.

Pręgierz wychę do domu, w tym pierwszym spiżarni i wychowane zaprojektowano nietypowo - pierwsza za kulinarna. Dzięki temu udało się przekonać, że oszczędzisz miejsce w domu. 3 oraz druga łazienka też są nieduże. Wrażenie przestrzeni daje lepsze niż standardowe okna. Miejsce na miejsce w garderobie.

Wyświetlenia: 123 | Przejścia: 0 | Autor: Oglądamy domy marzeń | Ocena: 4.0/1 | Tagi: Ile kosztuje dom, Ile kosztuje ogrz, Koszty budowy domu 2021, dom marzeń, dom parterowy 120 m2, budowa domu marzeń, Nowoczesny dom, Jedyny w Polsce dom, Cenyosty mały dom parterowy ZAMIENI, mały Jakć na budowę domu?, dom wan parterowy, Wnętrze pod, eko DOM MARZEŃ
Całkowita liczba komentarzy: 0
Imię *:
Email *:
Kod *:


NOWE WIDEO:


TOP WIDEO: