MENU

Czyszczenie pilota TV - Pilot do telewizora Samsung nie działa - Jak naprawić pilota do telewizora - Zalany pilot od telewizora
 
23.04.2023

Pilot do telewizora Samsung jest brudny lub nie działa prawidłowo, wyczyść go prawidłowo!

Na co dzień panel sterowania z telewizora bierze w swoje ręce wszyscy domownicy. Z biegiem czasu gromadzi się na nim kurz, tłuszcz i inne zabrudzenia, zapychając się między przyciskami, wnikając do wnętrza urządzenia. W rezultacie przyciski zaczynają się kleić, styki wewnątrz pilota utleniają się. Wtedy mu się nie udaje. Możesz tego wszystkiego uniknąć, jeśli odpowiednio zdemontujesz i wyczyścisz pilota z telewizora na zewnątrz i wewnątrz. Pokażemy Ci, jak sprawić, by bardzo brudny pilot do telewizora wrócił do pracy.

Czyszczenie pilota do telewizora lub innego sprzętu elektronicznego jest bardzo proste!

0:16 ► 1. Demontaż pilota.
Przed demontażem pilota wyjmij baterie ze specjalnej komory. Aby otworzyć obudowę, w szczelinę między przednim i tylnym panelem wkłada się specjalne narzędzie lub cienką plastikową kartę i trzyma na całym obwodzie konsoli.
W rezultacie połówki rozdzielą się i otworzą dostęp do planszy i przycisków. Zwykle gumowe guziki są luźne. Dlatego są po prostu usuwane.

1:40 ► 2. Czyszczenie i mycie przycisków pilota.
Musisz usunąć brud alkoholem lub specjalnym płynem do czyszczenia urządzeń elektronicznych lub zwykłą gumką biurową. W przypadku użycia alkoholu należy go zwilżyć wacikiem lub ściereczką i delikatnie, bez nacisku przetrzeć urządzenie. Po wytarciu deski z obu stron rozłóż ją na ręczniku papierowym i pozostaw do wyschnięcia.
Uwaga! Nie zaleca się czyszczenia tanich chińskich pilotów alkoholem; dozwolony jest dla nich tylko roztwór mydła.

2:55 ► 3. Umyj pilota wodą z mydłem
Gumowe przyciski należy myć mydłem lub płynem do mycia naczyń, nie wolno stosować środków zawierających alkohol!
Czyścimy szczoteczką do zębów w trudno dostępnych miejscach. Aby usunąć pozostałości roztworu mydła, opłucz części pod bieżącą wodą. Wytrzyj papierowymi ręcznikami, a następnie umieść na czystym ręczniku lub ręcznikach papierowych do wyschnięcia na noc.
Alkoholu nie można używać do gumowych guzików!

7:10 ► 4. Montaż pilota.
Rozłożony na części pilot jest odbierany z powrotem po zmyciu całego brudu i całkowitym wyschnięciu elementów.

Zalecamy subskrybowanie naszego kanału: https://goo.gl/Ho6EW8

Ciekawe filmy:
Jak zdemontować żarówkę: https://youtu.be/Hw9aa2HZZic
Jak zrobić projektor na smartfony: https://youtu.be/EhTs-mjB8GQ

Subskrybuj:
Telegram LIFEKAKI: https://t.me/lifekaki

Pilot BN59-01178C (BN5901178C) przeznaczony jest do telewizorów Samsung Smart TV: UE22H5610AK, UE32H4500AK, UE32H4510AK, UE32H5303AK, UE32H5500AK, UE32H6230AK, UE32J6300AU, UE40H6203, UE40H6350AK , UE40H6350AKXRU, UE40H6200AK
UE40J6300AU, UE46H6203AK, UE46H6203AKXRU, UE48H6200AK, UE48H6230, UE48H6230AK, UE48H6800, UE55H6200AK, UE55H6203AK, UE60H6200A, UE60H6200AK

WYCZYŚĆ PILOT. Limpieza de control remote Samsung TV. Sitë Pastroni Telekomandën Samsung TV. Nola garbitu urrneko kontrola Samsung TV. Urruneko kontrola garbitu.
Uradi sam - Ciscenje daljinskog od televizora Samsung. Daljinski upravljač čist. Sut i lanhau teclyn rheoli lub bell Samsung TV. Rheolaeth o bell yn lan. Hogyan tisztítsuk meg a Samsung TV távirányítóját. Távirányító tiszta. Cách vệ sinh điều khiển tivi Samsung. Điều khiển từ xa sạch sẽ / vũ kiên sửa điện tử. Sådan rengøres fjernbetjeningen Samsung TV. Fjernbetjening ren. Cara Membersihkan pilot zdalnego sterowania Samsung. Kontrol jarak jauh bersih. Hvernig á að þrífa fjarstýringu Samsung. Fjarstýring hrein. Como limpiar el control remoto Samsung. Steruj zdalnie limpio. Przyjdź do telekomando Samsung. Telecomando pulito. Kā tīrīt talvadības pulti Samsung. Tālvadības pults tira. Kaip valyti nuotolinio valdymo pultą Samsung. Nuotolinio valdymo pultas švarus. Bagaimana untuk Membersihkan alat kawalan jauh Samsung. Alat kawalan jauh bersih. Więc zregeneruj Sie die Samsung-Fernbedienung. Fernbedienung sauber. Hoe afstandsbediening Samsung schoon te make. Szkuton Afstandsbediening. Hvordan rengjøre fjernkontrollen Samsung. Fjernkontroll ren.
Jak naprawić pilota do telewizora. Jak wyczyścić pilota Samsunga. Pilot czysty. Como limpar lub controle remote Samsung.

Czyszczenie pilota - Pilot do telewizora Samsung nie działa - Jak naprawić pilota do telewizora - Czyszczenie pilota do telewizoraAutor: LIFEKAKI


Auto Kompressorreparatur zum Reifen Aufpumpen: https://cam-earth.do.am/load/3-1-0-154

Wyświetlenia: 117 | Przejścia: 3 | Autor: LIFEKAKI | Ocena: 4.0/1 | Tagi: naprawa pilota, naprawa przycisków pilota do telewi, przyciski do naprawy pilota, Lifekaki, pilot, jak naprawić przy, pilot do telewizora, pilot do telewizora nie działa, jak naprawić niedziałający pilot do, controle remoto, naprawa pilota do telewizora, jak naprawić pilot do telewizora
Całkowita liczba komentarzy: 0
Imię *:
Email *:
Kod *:


NOWE WIDEO:


TOP WIDEO: