MENU

Shark Attack 2020 - Check out this video game!
 
09.10.2020

Shark Attack 2020 - Jedna z najbardziej uzależniających gier Shark!

Jedna z najbardziej uzależniających gier z rekinami. Graj jako rekin i musisz robić to, co kochasz! Pływaj po oceanie i zaspokajaj swój apetyt, zabijając wszystko, co znajdziesz.

Graj jako rekin i musisz robić to, co kochasz! Pływaj po oceanie i zaspokajaj swój apetyt, zabijając wszystko, co znajdziesz.

Ale unikaj uderzania innych dużych rekinów i strzeż się podwodnych okrętów wojennych w tej grze symulującej atak głodnych rekinów.

Pamiętaj, że masz super moc obronną, która pozwala rzucać trucizną, która może zniszczyć rzeczy tak duże jak okręty podwodne.
Rozpocznij swoją najlepszą grę pływacką z atakiem rekinów, aby ich zdenerwować, uważając na zagrożenia, które mogą cię skrzywdzić. Baw się dobrze!

Uważaj na podwodnych nurków lub myśliwych w głębokim oceanie i zjadaj ich i wywołuj szaleństwo. Poznaj tajemniczy świat podwodnych zwierząt
Ukończ swoją misję tak szybko, jak to możliwe. Zniszcz wszystko, co stanie Ci na drodze do przetrwania.

Wyświetlenia: 326 | Przejścia: 10 | Autor: Teodor The Entertainer | Ocena: 3.0/1 | Tagi: Arcade, action-adventure, 3d, Bullet Time, Strategy Rpg, RPG, 3D Platformer, 3D Fighter, Action, Single Player, Atmospheric, Adventure, Indie, racing
Całkowita liczba komentarzy: 0
Imię *:
Email *:
Kod *:


NOWE WIDEO:


TOP WIDEO: