MENU

Stop Cham Warszawa - odc. 7 "Skasuj moją twarz"
 
26.10.2019

Prosimy Was bardzo o pomoc dla żony i trzyletniego syna tragicznie zmarłego Adama, potrąconego przez mordercę w BMW, który ominął inny pojazd przed przejściem dla pieszych. (ul. Sokratesa w Warszawie, 20 października 2019).

oficjalny FANPAGE: https://www.facebook.com/StopChamWars...

https://www.pomagam.pl/dlarodzinyadasia

Samochodoza: https://www.youtube.com/channel/UCabl... P R Z E C Z Y T A J Z A N I M S K O M E N T U J E S Z 1. Art. 26 pkt. 3 ust. 3 "Kierującemu pojazdem zabrania się jazdy wzdłuż po chodniku lub przejściu dla pieszych." Na chodniku nie stawia się znaków drogowych bo to chodnik. Nie ma znaku drogowego zakazującego jazdę wzdłuż chodnika ponieważ.... jest to chodnik.

2. Zgodnie z art. 47 PORD zabroniony jest postój na chodniku z dala od krawędzi jezdni. Z dala od krawędzi, tj. np.: za słupkami, trawnikiem, drzewem lub innym pojazdem.

3. Większość zaprezentowanych nagrań przekazujemy na policję.

4. Nie planujemy obklejać szyb karnymi naklejkami, m.in. ze względu na kwestie prawne z tym związane.

5. Tablice rejestracyjne nie są danymi osobowymi. Dlatego ich nie cenzurujemy.

6. Nieważne, że jest szeroko i zmieszczą się „3 wózki dla dzieci i 3 TIRy”. Chodniki nie są przystosowane, by stały na nich samochody. Auta deformują ułożoną kostkę, a płyty chodnikowe pękają i ruszają się. Koszty naprawy ponoszą później podatnicy.

7. Straży Miejskiej nie wzywamy, ponieważ zazwyczaj przyjeżdża po kilku godzinach. 8. Nie interesują nas żadne niuanse formalno-prawne, spory, niesnaski, brak miejsc parkingowych ani to, że ktoś się śpieszy, bo śpieszą się wszyscy i że „wszyscy tak robią," bo wszyscy tak nie robią.

9. Wiemy, że jazda rowerem po chodniku, czy przechodzenie pieszych w miejscach niedozwolonych to też jest problem, ale obecnie tym się nie zajmujemy.

10. oficjalny FANPAGE: https://www.facebook.com/StopChamWars... ten drugi jest fałszywy.

11. Nie mamy PATRONITE - nie robimy tego dla pieniędzy. Wbrew pozorom każdy z nas ma pracę i swoje zajęcia.

Wyświetlenia: 433 | Przejścia: 0 | Autor: Stop Cham Warszawa | Ocena: 5.0/1 | Tagi: Auto, niedziela, samochodoza, kierowcy, Po, świętekrowy, polskie drogi, cham, polscy kierowcy, stop cham, chamskie zachowania kierowców, jazda, jazda po chodnikach, samochodem, stop cham warszawa, StopXam, Stop a Douchebag, стопхам, jazda po chodniku, warszawscy, telefondoprawnika, chodniku, StoP
Całkowita liczba komentarzy: 0
Imię *:
Email *:
Kod *:


NOWE WIDEO:


TOP WIDEO: